Ładowanie

XII Konkurs Internatów i Burs Województwa Pomorskiego „Mam Talent”

W środowe popołudnie 17. listopada 2021 w auli III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni odbył się XII KONKURS INTERNATÓW I BURS WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO „MAM TALENT”.

Na scenie, a także i przed sceną, auli Gdyńskiej Trójki swoje znakomite umiejętności zaprezentowało kilkudziesięciu wybitnie utalentowanych artystycznie wychowanków dziewięciu burs oraz internatów z Bolesławowa, Gdańska, Gdyni, Malborka i Swarożyna.  Występy wszystkich uczestników stały na bardzo wysokim poziomie. Zatem wyłonienie najlepszych z najlepszych dla jury Konkursu było wyjątkowo trudnym zadaniem.

Laureatkami pierwszego miejsca zostały: Weronika Sikora z Internatu Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Gdańsku oraz grupa taneczna z Internatu Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku. Drugie miejsce zajęła Dominika Rosińska z Internatu III LO w Gdyni, a trzecie miejsce zdobyła Pola Rapacz z Internatu CKZiU w Gdyni.

Wyróżnienia przypadły w udziale: Martynie Grochowalskiej z Bursy Gdańskiej oraz Mai Gabryś z Internatu Zespołu Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku. Nagrodą Publiczności została uhonorowana Anna Maria Tomala – Internat III LO w Gdyni , która porywająco zagrała na dudach.

Konkurs w Gdyni, a właściwie przepiękny spektakl artystyczny reżyserowała Pani prof. Renata Styrna-Grzebińska (Internat III LO w Gdyni). Świetnymi prowadzącymi okazali się: Mateusz Surdykowski i Agata Steciuk (Internat III LO w Gdyni).

Uczestnicy Konkursu „ Mam Talent”
(organizatorzy: wychowankowie i wychowawcy Internat III LO w Gdyni):

  1. Internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych- Malbork
  2. Internat Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Gdańsku
  3. Internat Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku
  4. Bursa Gdańska- Gdańsk, ul. Wyzwolenia
  5. Internat Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Swarożynie
  6. Internat Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku
  7. Internat Zespołu Szkół Rolniczych w Bolesławowie
  8. Internat Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego-CKZiU w Gdyni
  9. Internat III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej w Gdyni

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content