Ładowanie

Zarządzenie Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej RP z 2 XII 2021 r.

Zarządzenie Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej RP z 2 XII 2021 r.

W związku z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa przebywającym na terenie szkoły uczniom oraz pracownikom III LO w Gdyni zobowiązuję wszystkich uczniów Gdyńskiej Trójki oraz innych szkół do noszenia przy sobie aktualnej legitymacji szkolnej podczas przebywania w budynku III LO (szkoła oraz internat), a także na terenie wokół tego budynku. Każdy przebywający na terenie III LO w Gdyni uczeń na żądanie pracownika liceum ma obowiązek okazać swoją legitymację szkolną. Brak legitymacji albo nieokazanie jej na żądanie pracownika będzie skutkować ukaraniem ucznia Gdyńskiej Trójki zgodnie z zapisami Statutu III LO w Gdyni, a w przypadku ucznia z innej szkoły jego natychmiastowym wydaleniem z budynku III LO w Gdyni. Niniejsze zarządzenie obowiązuje od 3 XII 2021 r. .
 Wiesław Kosakowski – dyrektor III LO w Gdyni

Szanowne Uczennice ! Szanowni Uczniowie !
Uprzejmie przypominam, iż pracownicy III LO w Gdyni nie zapewniają bezpieczeństwa uczniom przebywającym poza budynkiem szkoły. W związku z tym zaleca się uczniom nieopuszczanie szkolnego budynku podczas przerw między lekcjami. Dyżury pedagogiczne pełnione przez nauczycieli w czasie przerw między lekcjami na boisku szkolnym, z uwagi na warunki pogodowe, zostają zawieszone aż do odwołania. Wszelkie, mające miejsce na terenie szkoły, sytuacje zagrażające zdrowiu lub życiu uczniów powinny być natychmiast zgłaszane do dyrektora albo wicedyrektora lub każdego innego pracownika III LO w Gdyni.
Wiesław Kosakowski – dyrektor III LO w Gdyni

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content