Ładowanie

To już dzisiaj rusza Międzyszkolny Festiwal Explory

To właśnie dzisiaj – 2. grudnia w Gdyńskiej Trójce rusza zdalny Międzyszkolny Festiwal Explory, podczas którego swoje pomysły projektowe zaprezentują uczniowie Szkoły Młodych Fizyków w Słupsku, I Społecznego LO Społecznego Towarzystwa Oświatowego oraz III LO w Gdyni.

Od godz. 9:00 do 11:40 odbywać się będzie prezentacja projektów dla Jurorów.
Z kolei w godz. 12:30 – 13:15 zapraszamy na część otwartą pitchingu, zorganizowanego w blokach biologiczno- chemicznym i matematyczno-fizycznym. Wezmą w nim udział wyznaczone klasy oraz każda zainteresowana konkursem osoba, która połączy się z komunikatorem Discord przy pomocy linku: https://discord.gg/JkgQB4U6fW
O godz. 13 :25 usłyszymy werdykt Jurorów, którzy wybiorą ich zdaniem 2 najlepsze projekty, tym samym nominując je do etapu regionalnego Konkursu Naukowego Explory .

Przypominamy, że na pierwszym festiwalowym etapie konkursu prezentowane są głównie pomysły projektowe, które później są rozwijane i doprecyzowywane. Szczegółowy harmonogram i lista projektów prezentowanych podczas dzisiejszego konkursu dostępne są tutaj 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content