Kolejna akcja szkolnego klubu „UNICEF”

We wtorek 30 listopada z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia społeczność szkolnego klubu „UNICEF” zorganizowała kiermasz świąteczny. Uczniowie z różnych klas zaangażowali się w pieczenie ciast, które zostały sprzedane podczas wtorkowych przerw.

Dzięki zaangażowaniu naszych „cukierników” i pozytywnemu odbiorowi reszty szkoły udało nam się zebrać około 550 złotych. Cześć środków zostanie przeznaczona na kolejną akcje klubu – szycie lalek dla potrzebujących dzieci, a reszta zostanie wpłacona na fundację.

The next activity of our school UNICEF club

On Tuesday, November the 30th with the occasion being Christmas, school UNICEF club organised a Christmas fair. Students from different classes baked cakes, which were sold during Tuesday breaks.

Thanks to the engagement of our “bakers” and the positive reception by the school we managed to raise around 550 PLN. Some of the funds will be spent on the club’s next activity – sewing dolls for children in need. The rest will be given to the foundation.