III LO w Gdyni dla Ciapkowa

W dn. 10-17 grudnia 2021 roku uczniowie i nauczyciele III LO w Gdyni, głównie zakwaterowani w internacie III LO, zorganizowali „świąteczną” pomoc dla bezdomnych zwierząt przebywających w gdyńskim schronisku „Ciapkowo”. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu wielu osób udało się zebrać: koce, torby z karmą, specjalne przysmaki, zabawki. Karton z darami został przewieziony do Gdyńskiego Schroniska Ciapkowo 21 grudnia.

Całym przedsięwzięciem zaopiekowały się Panie: Marzena Szczurowska i Katarzyna Mieczan, a koordynowała je uczennica z klasy III C biologiczno-chemicznej Oliwia Peta we współpracy z Samorządem Szkoły oraz Internatem.