Ładowanie

Informacje dla Wolontariuszy 30. Finału WOŚP

Podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nasza szkoła od lat współpracuje ze sztabem GDYNIA DLA ORKIESTRY, mieszczącym się przy gdyńskiej YMCA na ul. Żeromskiego. Dzięki sprawdzonej i wieloletniej współpracy w kwestionariuszu zgłoszeniowym wolontariuszy znajduje się nawet opcja zaznaczenia naszej szkoły.

Wszystkich uczniów, którzy zarejestrowali się na stronie www.gdyniadlaorkiestry.pl i otrzymali już potwierdzenie przyjęcia do bazy wolontariuszy oraz dodatkowo chcących należeć do szkolnej bazy wolontariuszy WOŚP prosimy o napisanie do 10 stycznia 2022 roku na adres: wosp2022@lo3.gdynia.pl w tytule wiadomości  prosimy o podanie pełnego imienia i nazwiska oraz klasy. 

Wolontariusze, którzy po rejestracji i akceptacji w sztabie głównym zgłoszą się do bazy szkolnej mogą liczyć na:

  • szkolenie wolontariuszy w budynku szkoły lub w razie konieczności w formie zdalnej
  • odebranie identyfikatora, puszki i wosp-owych akcesoriów w szkole
  • unikanie zgromadzeń w sztabie głównym
  • pośrednictwo szkolnych koordynatorów w przypadku formalnych trudności ze sztabem

Wszelkie pytania i wątpliwości, a także zaistniałe problemy prosimy zgłaszać jak najszybciej, aby był czas na reakcję i odpowiedź. – kontakt: wosp2022@lo3.gdynia.pl

Podczas 30. Finału, który odbędzie się w niedzielę 30. stycznia 2022 r. wolontariusze WOŚP będą kwestować na rzecz okulistyki dziecięcej – dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku.

koordynatorzy WOŚP w III LO w Gdyni: Bożena Chmielińska, Anna Duszak-Kletkiewicz i Anna Kierznikowicz

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content