Liczna reprezentacja uczniów III LO w etapie okręgowym Olimpiady Filozoficznej

Gratulujemy zakwalifikowania się licznej grupy uczniów III LO do eliminacji okręgowych XXXIV Olimpiady Filozoficznej.  Naszą szkołę reprezentować będą: Lena Czerwińska z klasy 1H, Paulina Michalska i Marek Kokoszczyński z klasy 2H, Maria Boyke, Martyna Bródka, Hanna Frączak, Krzysztof Dąbrowicz, Dominika Krasucka, Helena Krawiec i Kornelia Stankiewicz z klasy 3H oraz Maja Główczewska z klasy 3LB. Tak liczna grupa uczennic i uczniów naszej szkoły w etapie okręgowym olimpiady jest efektem doskonałego ich przygotowania przez nauczycielkę filozofii w III LO – Panią Marię Łojek-Kurzętkowską. Życzymy sukcesów na dalszych etapach.