Wywiadówki w formie zdalnej 21.01.2022 godz.17:00

Rodzice/Opiekunowie uczennic i uczniów gdyńskiej Trójki

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominam, że każdy pracownik pedagogiczny III LO w Gdyni (w tym każdy nauczyciel, każdy wychowawca w internacie, pedagog, psycholog) posiada służbowy adres elektroniczny (e-mail). Ww adresy służbowe są opublikowane na stronie internetowej Naszej Szkoły https://www.lo3.gdynia.pl/service/konsultacje-z-nauczycielami/ . Zachęcam Państwa do korzystania z tych adresów w sprawach dotyczących Waszych dzieci nie tylko podczas wywiadówki prowadzonej zdalnie.

Z dyrektorem gdyńskiej Trójki, jego zastępcami oraz kierownikiem internatu można skontaktować się w sprawach dot. szkoły (internatu) poprzez służbową pocztę elektroniczną, telefony stacjonarne https://www.lo3.gdynia.pl/kontakt-dyrekcja/  lub służbowe telefony komórkowe (dyrektor, kierownik internatu, sekretariat : 725 269 837):

dyrektor Wiesław Kosakowski: e-mail: wieslawkosakowski@lo3.gdynia.pl , tel. 725 269 839

wicedyrektor Małgorzata Szymańska-Pancewicz: e-mail: malgorzataszymanska-pancewicz@lo3.gdynia.pl

wicedyrektor Włodzimierz Subczyński: e-mail: wsub@lo3.gdynia.pl

kierownik internatu Joanna Łakomy: e-mail: asia@lo3.gdynia.pl , tel. 725 269 838 , tel. podczas wywiadówki 21 stycznia 2022r.: 781 991 645 .

Podczas przeprowadzanej zdalnie wywiadówki w piątek 21 stycznia 2022 roku w godz. 17:00 – 19:00 (w razie takiej potrzeby również po godz. 19:00), niezależnie od możliwości skontaktowania się z nauczycielami (wychowawcami internatu), uprzejmie proszę, aby w razie takiej konieczności, zgłaszali się Państwo w sprawach dot. uczniów klas:

• pierwszych – do dyrektora Wiesława Kosakowskiego,
  • drugich i trzecich – do wicedyrektora Włodzimierza Subczyńskiego,
  • trzecich (maturalnych) – do wicedyrektor Małgorzaty Szymańskiej-Pancewicz,
  • w sprawach dot. osób zakwaterowanych w internacie – do kierownika Joanny Łakomy.

Prosimy Rodziców/Opiekunów uczennic i uczniów gdyńskiej Trójki o zaznajomienie się z poniższymi dokumentami

APEL DO RODZICÓW Pismo Dyrektora III LO w Gdyni

Pismo Wiceprezydenta Gdyni IIILO