Ładowanie

Solidarni z Ukrainą

SPOŁECZNOŚĆ GDYŃSKIEJ TRÓJKI

Szanowni Państwo,
pięknie dziękuję za podjęte w miniony czwartek już w godzinach porannych oraz liczne kolejne działania mające na celu pomoc ukraińskim rodzinom poszkodowanym w wyniku wojny wywołanej przez rządzących obecnie Rosją.

Niniejszym informuję, że w Naszej Szkole koordynatorką przedsięwzięć mających na celu zbiórkę pieniędzy oraz zbiórkę rzeczy potrzebnych migrantom wojennym z Ukrainy jest Pani Małgorzata Olszowa (opiekun SU), z którą bezpośrednio w tym zakresie współpracować będą Panie: Dorota Stepaniuk (pedagog), Alicja Krzemieniewska (pedagog), Bożena  Chmielińska (biblioteka, koordynator WOŚP) i Dorota Lubiewska (kierownik admin.).

Koordynatorką przedsięwzięć gdyńskiej Trójki mających na celu wieloaspektowe wsparcie edukacyjne uczniów szkoły (szkół) na Ukrainie jest Pani Anna Rzepa, z którą bezpośrednio w tym zakresie współpracować będą nauczyciele z pracowni 3LAB.

Ktokolwiek z Państwa (nauczyciele, uczniowie, rodzice) chciałby wesprzeć (chodzi o konkretne działania) powyższe inicjatywy uprzejmie proszę o bezpośredni kontakt z Panią Małgorzatą Olszową lub z Panią Anną Rzepą.

Z wyrazami najwyższego szacunku i uznania,
Wiesław Kosakowski

PS.
1. Bardzo pozytywna  wiadomość sprzed chwili….
Miło mi poinformować, że Polina – uczennica Naszej Szkoły wraz ze swoimi najbliższymi po niebezpiecznej i długiej podróży z rejonu Kijowa jest już w bezpiecznej Polsce i w poniedziałek lub we wtorek będzie razem z nami.

 

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content