Ładowanie

Pomoc Ukrainie organizowana w III LO w Gdyni

SOLIDARNI Z UKRAINĄ 

W miniony czwartek (24 II 2022) wojska rosyjskie dokonały bandyckiej napaści na Ukrainę. Nie możemy być obojętni wobec tragedii tysięcy niewinnych ludzi w kraju sąsiadującym z Polską. Bądźmy solidarni z naszymi uczennicami z Ukrainy oraz ich rodakami i pomóżmy ukraińskim rodzinom, w tym szukającym bezpiecznego schronienia w Polsce, w Trójmieście, w Gdyni.  

Już od dzisiaj (27 II 2022) można dokonywać wpłat na specjalne, wydzielone konto Rady Rodziców III LO w Gdyni: 

68 1440 1084 0000 0000 0941 0023 
z dopiskiem w tytule wpłaty: „Ukraina”.  

Pieniądze będzie można także przekazywać, do specjalnych „puszek”, upoważnionym przedstawicielom Samorządu Uczniów GDYŃSKIEJ TRÓJKI. Zebrane w „puszkach” pieniądze zostaną wpłacone na powyższe konto. Wszystkie zebrane na tym koncie pieniądze przeznaczone zostaną na wsparcie ukraińskich rodzin, które ucierpiały w wyniku wojny rozpoczętej przez rządzących obecnie Rosją. 

Apelujemy do całej społeczności GDYŃSKIEJ TRÓJKI o dokonywanie wpłat!!!  

Z myślą o wojennych migrantach z Ukrainy już od jutra, w poniedziałek 28 II 2022, w Naszej Szkole przy wejściu głównym od strony ulicy Legionów (portiernia) będzie zorganizowany punkt zbiórki potrzebnych rzeczy i materiałów. Zbieramy: materiały opatrunkowe, środki higieniczne (kosmetyki podstawowe, pieluchy, podpaski, pasty do zębów, szczoteczki do zębów itp.), zapakowaną fabrycznie żywność oznaczoną długim terminem do spożycia, śpiwory, koce, łóżka polowe, czajniki, jednorazowe: kubki, sztućce, talerze itd. Nie zbieramy odzieży! Punkt będzie czynny w każdym dniu roboczym od godz. 7:00 do godz. 17:00.  

Apelujemy do całej społeczności NASZEJ SZKOŁY o dostarczanie ww. rzeczy i materiałów!!!   

PREZYDIUM RADY RODZICÓW GDYŃSKIEJ TRÓJKI
SAMORZĄD UCZNIÓW GDYŃSKIEJ TRÓJKI
DYREKCJA GDYŃSKIEJ TRÓJKI 

 

 

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content