Ładowanie

Brązowe Wilki dla uczennic naszej szkoły

Finalistki olimpiady Zwolnieni z Teorii – Marta Miąskowska i Małgorzata Guściora wywalczyły nagrodę Brązowych Wilków, a także dostały się do półfinału konkursu Złotych Wilków Pitch Contest podczas Wielkiego Finału Zwolnionych z Teorii, który odbył się 19.05.2022 r. w Warszawie.

Projekt „ZbieraMY i pomagaMY” to zbiórka charytatywna na niezbędną pomoc dla zwierzaków ze schroniska Ciapkowo w Gdyni, w którym uczennice są wolontariuszkami. Finalistkom udało się finalnie uzbierać 168% założonego celu, czyli 3378 zł. Projekt uzyskał Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Gdyni, patronat medialny Dziennika Bałtyckiego, patronaty organizacji POPZ i OTOZ Animals, a także partnera – WWF. Kolejnym celem przedsięwzięcia było naświetlanie problemu społecznego – skali bezdomności zwierząt w Polsce, a także uświadamianie innych o sytuacji panującej w schroniskach. Mogliśmy usłyszeć o projekcie podczas wywiadów m.in. w Radiu Eska, Dzienniku Bałtyckim, Kurierze Gdyńskim oraz na portalu gdynianaszemiasto.pl. Projekt ten był realizowany pod opieką Pani Izabeli Radziuk-Śliwińskiej.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content