Dzień Dziecka dla przedszkolaków z Przedszkola nr 25 w Gdyni

Po dwóch latach przerwy spowodowanych pandemią Covid-19 wróciliśmy do organizacji Dnia Dziecka dla naszych zaprzyjaźnionych przedszkolaków z Przedszkola nr 25 w Gdyni. W tym roku wspólnie z klasą 2Z postanowiliśmy, że Dzień Dziecka zorganizujemy na terenie przedszkola. Starsze koleżanki i koledzy przygotowali dla dzieci moc atrakcji. Dzieci bawiły się zarówno w salach, jak i na placu zabaw a starsi koledzy okazali się być wspaniałymi animatorami.

Uczniowie klasy 2 Z przygotowali dla przedszkolaków m.in:
· malowanie twarzy,
· zabawy sensoryczne z masy solnej,
· kalambury,
· zabawy ruchowe,
· zagadki,
· kolorowanki,
· nauka rysowania,
· zabawy taneczne w ogrodzie.

Po kilku godzinach wspólnej zabawy dzieci otrzymały słodki upominek oraz pamiątkę z III LO.
Nasi uczniowie spisali się świetnie, co widać było po uśmiechniętych i radosnych przedszkolakach.
Do zobaczenia za rok!

Pedagodzy szkolni