Ładowanie

Finał Międzynarodowego Konkursu Wiedzy Neurobiologicznej BRAIN BEE 2022

Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Neurobiologicznej BRAIN BEE 2022
Ogromny sukces uczennicy z Gdyńskiej Trójki
Najlepsza w Polsce znawczyni ludzkiego mózgu uczy się w III LO w Gdyni

FINAŁ ŚWIATOWY

Laureatka pierwszego miejsca edycji krajowej Międzynarodowego Konkursu Wiedzy Neurobiologicznej BRAIN BEE 2022, a tym samym najlepsza w Polsce znawczyni neurobiologii, DOMINIKA SAWICKA z klasy biologiczno-chemicznej III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni reprezentuje Polskę w etapie międzynarodowym (FINAŁ ŚWIATOWY) Konkursu – International Brain Bee 2022, który odbywa się pod przewodnictwem Federation of European Neuroscience Societies (FENS) w trakcie FENS Forum pod hasłem „European Neuroscience Meets the World”.

W rozpoczętych 2 VII 2022 zawodach międzynarodowych DOMINIKA prezentuje się wyśmienicie – właśnie awansowała do ścisłego finału światowego i znalazła się w gronie 10 najlepszych na świecie młodych znawców i znawczyń neurobiologii. W piątek 8 VII 2022 zaplanowana jest finałowa rozgrywka.

Dominika uczy się biologii pod kierunkiem Pani prof. Alicji Nowak – znakomitej nauczycielki biologii w III LO w Gdyni.

Laureaci konkursu Brain Bee w trakcie rekrutacji na Gdański Uniwersytet Medyczny uzyskają maksymalną liczbę punktów rekrutacyjnych na kierunki, oferowane na tej uczelni, w tym na kierunek lekarski. Dodatkowo, laureaci trzech pierwszych miejsc mogą liczyć na maksymalny wynik w rekrutacji na kierunek Neurobiologia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

UCZESTNICY ŚCISŁEGO FINAŁU ETAPU MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU BRAIN BEE 2022

Wiesław Kosakowski – dyrektor III LO w Gdyni
źródło: https://www.facebook.com/internationalbrainbee/

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content