Ładowanie

Zaproszenie do udziału w Konferencji TriMUN 2022

We wrześniu już po raz jedenasty młodzież z całej Polski oraz z zagranicy przyjedzie do Gdyni, aby spędzić wyjątkowy czas z rówieśnikami na konferencji Tricity Model United Nations. TriMUN 2022 to 11 edycja symulacji obrad ONZ organizowanych dorocznie przez uczniów klasy matury międzynarodowej w naszej szkole, którzy chcą zapewnić innym nastolatkom bezpieczne miejsce do zmierzenia się z umiejętnościami debatowania i rozwiązywania problemów współczesnego świata.

Konferencja TriMUN 2022 odbędzie się w dniach 22-24 września br. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Na uroczystym otwarciu i zakończeniu konferencji przemawiać będą szacowni goście, m.in. prezydent Aleksander Kwaśniewski, a całe wydarzenie odbywa się pod Patronatem Prezydenta Miasta Gdynia oraz Patronatem Medialnym trojmiasto.pl. Tricity Model United Nations jest uznaną konferencją typu MUN – zeszłoroczna edycja, TriMUN 2021, znalazła się w trójce najlepiej ocenianych małych konferencji z całego świata.

Organizatorzy Tricity Model United Nations serdecznie zachęcają młodzież z gdyńskiej Trójki do wzięcia udziału w konferencji – zaaplikowanie na pozycję delegata możliwe jest na stronie: https://mymun.com/conferences/trimun-2022

Aplikacje otwarte są do piątku, 9 września.

Sekretariat konferencji Tricity Model United Nations 2022

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content