APEL DO WŁADZ GDYNI

Apelujemy o pilną interwencję w sprawie stanu nawierzchni boiska sportowego na terenie III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni.

Obecny stan boiska szkolnego, popękana w wielu miejscach nawierzchnia płyty boiska oraz żużlowa bieżnia wokół niego, na terenie III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni uniemożliwia bezpieczne prowadzenie przez nauczycieli III LO w Gdyni sportowych zajęć dydaktycznych z udziałem uczniów.
W związku z grożącym niebezpieczeństwem boisko zostało zamknięte. Lekcje wychowania fizycznego nie są prowadzone na boisku szkolnym III LO w Gdyni od dnia 1 września 2022 r. Jego zamknięcie  spowodowało niemożność realizowania obowiązków ustawowych szkoły w zakresie wychowania fizycznego uczennic i uczniów III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni.
Prosimy o interwencję:
uczennice, uczniowie, nauczyciele, dyrekcja, rodzice, opiekunowie prawni uczniów III LO w Gdyni.