Ładowanie

Konferencja TriMUN

W ubiegły weekend (22-24 września) po raz jedenasty miał miejsce Tricity Model United Nations, czyli konferencja dla młodzieży, która imituje obrady ONZ, Model United Nations. TriMUN jak co roku był organizowany przez uczniów maturalnej klasy IB i koordynowany przez Panią prof.  Małgorzatę Kubik i Panią prof. Martę Burzyńską. 

Konferencja odbyła się w Pomorskim Parku Technologicznym w Gdyni. Otwarta przestrzeń oraz jego inspirujący charakter zapewniają doskonałą atmosferę do debatowania i wyciągania konstruktywnych wniosków. 

Delegaci z całego Trójmiasta, jak i z Poznania, Szczecina oraz Wrocławia, przez trzy dni pracowali nad swoimi rezolucjami w komitetach: WHO, WB, SC, HSC, UNEP, UNHCR, HRC, UNWomen, UNODC i ICC. 

Jak co roku Sekretariat dołożył wszelkich starań, aby każda zaangażowana strona czuła się komfortowo i dobrze się bawiła, a także, żeby odbyła się na jak najwyższym poziomie. 

tekst: Iga Rozbicka 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content