Gala Stypendystów Santander

W dniu 21.10.2022 w siedzibie Banku Santander w Warszawie odbyła się Gala Stypendystów Santander. W roku szkolnym 2022/2023 Fundacja Santander objęła programem stypendialnym 20 młodych naukowców, sportowców, humanistów i artystów w wieku 13-18 lat. Wśród nich znalazła się uczennica naszej szkoły Marysia Błaszkiewicz z klasy 1Z, której aplikacja została wybrana spośród  563 wniosków z całej Polski. Marysia otrzymała stypendium w kategorii ARTYSTA (reżyserka, scenarzystka, aktorka).
Jak piszą twórcy programu:
„Stypendium stanowi nagrodę za trud włożony w naukę i jest motywacją do dalszej pracy i osiągania jeszcze lepszych wyników. Wsparcie Fundacji ma się przyczynić do rozwijania talentów i ułatwiania uczniom kształcenia na najwyższym poziomie. Laureaci pochodzą z terenu całej Polski. Jest to młodzież szczególnie utalentowana, ale przede wszystkim są to pasjonaci, którzy kochają to, co robią”.