Konkurs na krótkie opowiadanie

Organizatorem konkursu jest Gazetka Szkolna „W Ogólności”

Uczestnicy
Konkurs ma charakter otwarty. W szczególności zapraszamy uczniów Gdyńskiej Trójki

Zasady konkursu w skrócie

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu opowiadanie o dowolnej tematyce i objętości do 3 stron. Tekst może być wcześniej publikowany i nagradzany w innych konkursach. Opowiadania należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres wogolnosci@gmail.com z podaniem imienia i nazwiska, szkoły oraz klasy do której uczęszcza autorka lub autor.

Gazetka zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego publikowania zgłoszonych do konkursu prac. Przesłanie pracy jest jednocześnie oświadczeniem o jej autorstwie i wyrażeniem zgody na publikację.

Termin nadsyłania prac upływa 30 grudnia 2022 r.

Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody.