Ładowanie

Jan Malek na Mistrzostwach Europy Juniorów w Turcji

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły – Jan Malek zajął w grze w szachy wysokie 6 miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów do lat 16, które odbyły się w dniach 5-15 listopada br. w mieście Anatalya w Turcji. W zawodach brało udział 1000 uczestników, a w grupie wiekowej Janka 103 zawodników. W zmaganiach szachowych uczeń naszej szkoły wygrał 6 partii, 1 zremisował a 2 przegrał zdobywając 6,5 pkt/9 pkt.

Jan Malek gra w szachy od 1 klasy Szkoły Podstawowej.  Szachy to jego absolutna pasja. Ma na swoim koncie takie sukcesy jak: 

  • Mistrzostwo Polski do lat 14/Wrocław 2020/
  • Mistrzostwo Polski do lat 16 w szachach klasycznych/Sypniewo 2022/
  • Mistrzostwo Polski do lat 16 w szachach błyskawicznych /Rzeszów 2022/.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content