Ładowanie

Wywiadówki i spotkanie z Dyrektorem

Zapraszamy Rodziców/Opiekunów uczniów naszej szkoły w piątek 25.11.2022 r. na wywiadówkę. Dodatkowo dla chętnych osób odbędzie się  w auli o godz. 17:45 spotkanie z Dyrektorem.

Szczegółowy harmonogram:

  • 16:00-19:00 Kiermasz Mikołajkowy organizowany przez uczniów i rodziców klas pierwszych (hole i korytarze szkolne). Zebrane środki będą przeznaczone na renowację boiska szkolnego;
  • 16:30 konsultacje indywidualne z nauczycielami uczącymi w poszczególnych klasach;
  • 17:00 spotkanie z wychowawcą klasy w salach lekcyjnych;
  • 17:45 spotkanie Dyrektora szkoły z trójkami klasowym i wszystkimi zainteresowanymi  spotkaniem rodzicami – aula szkolna;
  • do 18:30 c.d. konsultacji indywidualnych z nauczycielami uczącymi.

Rodziców/Opiekunów zainteresowanych działaniami Rady Rodziców odsyłamy do informacji zawartych tutaj

APELUJEMY DO CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI GDYŃSKIEJ TRÓJKI O POMOC DLA UKRAIŃSKIEJ SZKOŁY w WINNICY

Wstrząśnięci ostatnimi wiadomościami o zmasowanych i największych od początku wojny rosyjskich atakach rakietowych w całej Ukrainie, apelujemy o pomoc dla zaprzyjaźnionej szkoły w Winnicy, dla której organizowaliśmy już m.in. wsparcie materialne, medyczne oraz edukacyjne.

W odpowiedzi na deklarację pomocy ze strony społeczności gdyńskiej Trójki otrzymaliśmy od zaprzyjaźnionej nauczycielki języka polskiego w tamtejszej szkole następującą wiadomość “sms”:

[oryginalna pisownia] “Dobrze wieczór. Niestety przez cały dzień byliśmy bez światła. Najpierw chciałabym wyrazić współczucie z powodu śmierci ludzi w trakcie eksplozji rakiety. To wielki ból i nie tylko dla bliskich. Rozmawiałam z dyrektorem i będziemy wdzięczni za każdą pomoc. Latem na terytorium szkoły zrobiono schron (dzięki urzędu miasta) na 400 osób i część naszych uczniów może uczęszczać do szkoły na lekcje. Ale podczas alarmu znajdujemy się w schronie. Po wczorajszym “ruskim miru” praktycznie nie mamy światła, ciepła itp. Ale bez względu na pewne problemy szkoła nadal pracuje. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. Na dzień dzisiejszy potrzebne są koce, karimaty, baterie, świecy, latarki. Muszę kończyć, znika internet. Wszystkiego najlepszego.”

W związku z obecną ekstremalnie trudną sytuacją w Winnicy zwracamy się do całej społeczności naszego liceum o przyniesienie do szkoły takich rzeczy i materiałów, jak: śpiworykoce, karimaty, baterie, świece, latarki oraz podstawowe kosmetyki higieny osobistej przydatne w sytuacji braku dostępu do wody, a także zimowe: czapki, rękawiczki, skarpety.

Punkt zbiórki ww. tak bardzo potrzebnych obecnie w Winnicy rzeczy będzie zorganizowany przy wejściu głównym do budynku III LO od strony ulicy Legionów przy portierni i czynny od 22 listopada do 7 grudnia 2022 roku w każdy dzień roboczy od godz. 7:00 do godz. 20:00.

W imieniu Szkolnego Zespołu Organizacji Pomocy Ukrainie

Wiesław Kosakowskidyrektor szkoły

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content