Ładowanie

XIII INTERNACKI KONKURS ” MAM TALENT”

15 października w szkolnej auli odbyła się już 13 edycja konkursu „Mam Talent” dla mieszkańców burs i internatów województwa pomorskiego. Jury oceniało wszechstronne talenty uczestników z Człuchowa, Bolesławowa, Malborka, Swarożyna Gdańska oraz Gdyni. Młodzież prezentowała własne interpretacje wielu przebojów, śpiewając, grając na pianinie, na flecie, ukulele, malując i demonstrując umiejętności pirotechniczne w skali mikro.

Konkurs wyróżniał się bardzo wysokim poziomem, o czym świadczyła długa narada sędziów. Zwyciężyła Antonina Rynkowska z Boleslawowa śpiewając piosenkę „Dwa serduszka”.

Drugie miejsca zajęły – Marysia Żórańska z naszego internatu oraz Joanna Dawidowska z internatu CKZiU w Gdyni które zaprezentowały się w tańcu współczesnym. Trzecie miejsca zajęły – wokalistka Kinga Czarnecka z Bursy Gdańskiej oraz Viktoria Marchenko, która namalowała piękny obraz o tematyce morskiej.

Jury przyznało również wyróżnienia, które otrzymali – Aldona i Wiktoria Balewskie ze Swarożyna za wspaniały pokaz fireshow, śpiewająca Veronika Rekechynska z Człuchowa oraz nasz reprezentant Maksymilian Mielko grający na flecie. Również jemu widownia przyznała jedną z najważniejszych nagród jaką jest – Nagroda Publiczności.

Konkurs koordynowany przez Panią Renatę Styrnę-Grzebińską prowadziła para konferansjerów – Lena Czerwińska i Jakub Green. Tegoroczna edycja okazała się ponownie fantastycznym przedsięwzięciem, które pozwoliło pokazać publiczności talent oraz różnorodne pasje i zainteresowania młodzieży.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content