Trójkowe Jasełka i klasowe wigilie

W ostatni szkolny dzień roku kalendarzowego mogliśmy wszyscy wkroczyć w świąteczny czas podziwiając bardzo wzruszające i uwspółcześnione Jasełka w wykonaniu uczniów klasy 1H pod opieką Pań: Małgorzaty Meronk i Sławy Winiarskiej-Mielniczuk oraz przy wsparciu techniczno-muzycznym Pana Leszka Buczyńskiego.

W radosnym nastroju dalszego świętowania uczniowie ze swoimi wychowawcami udali się na przygotowane we własnym gronie wigilie klasowe, podczas których biesiadowali, składali sobie życzenia, wymieniali prezentami i kolędowali, co podpatrzył nasz szkolny fotograf  – Wiktor Szulc z klasy 3IB.