Uroczysta wigilia w szkolnym internacie

Wczorajsza wigilia w internacie była jedną z najpiękniejszych. Uroczyście rozpoczęliśmy przywitaniem zaproszonych gości- Pana Dyrektora Wiesława Kosakowskiego, Panią Vice Dyrektor Annę Kierznikowicz, Wychowawców klas, Ojca Marka Dopieralskiego – franciszkanina oraz Wychowawców i Wychowanków internatu. Zostały złożone piękne życzenia świąteczne i Noworoczne. Wspólnie wysłuchaliśmy kolęd zagranych przez utalentowanych wychowanków- na fletach zagrali Maksymilian Mielko oraz Stasiu Borowski przy akompaniamencie księdza Ojca Marka, a także swoje zdolności zaprezentowała Ania Tomala grając kolędę na dudach.

Cala społeczność internatu włączyła się do wspólnego śpiewania kolęd, dzięki temu poczuliśmy magię nadchodzących świąt. Po zakończeniu oficjalnego spotkania udaliśmy się na wigilijny poczęstunek. Na zakończenie podzieliliśmy się opłatkami w grupach wychowawczych.

Wspaniali ludzie, nastrojowa muzyka w wykonaniu naszych kolegów i koleżanki, piękne ozdoby oraz pyszny poczęstunek sprawiły, że poczuliśmy świąteczną atmosferę. O takim zakończeniu pierwszego etapu roku szkolnego marzyliśmy.