Ładowanie

Uczniowie III LO w Gdyni wolontariuszami WOŚP

W niedzielę 29. stycznia 2023 r. podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rzecz walki z sepsą kwestowało blisko 60 wolontariuszek i wolontariuszy z naszej szkoły. Ostatni dzień ferii pozwolił na udział w akcji także młodzieży, która przyjechała z innych miejscowości do szkolnego internatu. Zebraną przez uczennice i uczniów naszej szkoły sumę poznamy za kilka dni, kiedy otrzymamy informację ze Sztabu Gdynia dla Orkiestry, z którym nasza szkoła współpracuje już od kilkunastu lat. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z udziałem naszych wolontariuszek i wolontariuszy.
 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content