Podziękowania od gdyńskiego Hospicjum

Od Stowarzyszenia Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni wpłynęły do naszej szkoły podziękowania dla ucznia Jana Mikołajczyka i wychowawcy jego klasy – Pana Karola Rawskiego  za propagowanie idei hospicyjnej i zbiórkę funduszy podczas charytatywnego biegu przez Wisłę.

Otrzymaliśmy również słowa wdzięczności dla Dyrekcji oraz całej Społeczności III LO w Gdyni za pomoc w rozprowadzaniu kalendarzy oraz  osobne podziękowania dla Pani  Alicji Krzemieniewskiej oraz wolontariuszy z naszej szkoły za pomoc organizacyjną i udział w listopadowej kweście w dniach 29.11-02.11 2022 r. na rzecz podopiecznych gdyńskiej placówki hospicyjnej.