Ładowanie

Zaproszenie na Dzień Otwarty Politechniki Gdańskiej

Politechnika Gdańska zaprasza na Ogólnopolski Dzień Otwarty, podczas którego odbędzie się prezentacja oferty studiów gdańskiej uczelni. Wydarzenie stacjonarne i online skierowane do uczniów i nauczycieli szkół średnich odbędzie się we wtorek 21 marca.

W ramach wydarzeń stacjonarnych na dziedzińcu przed Gmachem Głównym powstanie Miasteczko PG, w którym wydziały i jednostki będą prezentować swoją ofertę. Na uczestników już od godziny 9:00 będą czekać wycieczki po kampusie, wykłady, spotkania czy pokazy laboratoryjne. Szczegóły i dokładny program znaleźć można na stronie www.wirtualna.pg.edu.pl .

W godzinach popołudniowych zaplanowano wydarzenia online. Uczniowie będą mogli wziąć udział w wirtualnych wycieczkach po laboratoriach poszczególnych katedr, wysłuchać interesujących wykładów, uczestniczyć w webinariach czy też zapoznać się z materiałami filmowymi prezentującymi wydziały. Na wydarzenia obowiązują zapisy. Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić na stronie www.wirtualna.pg.edu.pl. Po rejestracji uczestnik otrzyma wiadomość e-mail w której znajdzie indywidualne linki, pozwalające na dołączenie do spotkań online, a także link, dzięki któremu będzie można dopisać się na kolejne spotkania lub zrezygnować z wcześniej wybranych.

PG gospodarzem gali Liceów i Techników Perspektywy 2023. Ogólnopolskiemu Dniu Otwartemu na PG towarzyszyć będzie wojewódzka gala Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2023 – dorocznego zestawienia najlepszych liceów i techników w naszym regionie Wydarzenie transmitowane będzie na kanale na YouTube PG. Po uroczystości przedstawiciele najlepszych szkół zasadzą kolejne już Drzewo Talentów na kampusie PG dedykowane ich szkole.

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content