Razem z SP 3 w Lęborku zbieramy karmę dla psów w Ukrainie

W ramach międzyszkolnej pomocy Ukrainie, III LO w Gdyni wraz z SP nr 3 w Lęborku organizują pomoc dla psów porzuconych na linii frontu oraz pomagających w dogoterapii rannych cywili i żołnierzy.

Suchą karmę i puszki dla psów można przynosić do 30 marca i zostawić w holu przy wejściu do szkoły koło portierni (przy gablotach). Znajduje się tam już żywność zebrana prze uczniów pod opieką Pani Weroniki Guderskiej ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lęborku.

Dzięki wspólnemu działaniu z SP 3 w Lęborku, możemy sprawić, żeby do Ukrainy pojechał duży transport żywności dla pracujących przy dogoterapii oraz bezpańskich, wygłodniałych psów, które stały się tak jak ludzie – ofiarami wojny.