Mobilny mural do interakcji manualnej przeznaczony dla dzieci w Ukrainie

Dzięki projektowi graficznemu Julii Kowalik i Julii Jasieńskiej (na pierwszym planie zdjęcia), działających w Pracowni Innowacji 3LAB, powstał mobilny mural do interakcji manualnej przeznaczony do schronów szkolnych w Ukrainie. Wraz z kompletami flamastrów trafi on do zaprzyjaźnionej szkoły – 7 Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami podstawowymi w Winnicy. Bardzo dziękujemy Firmie AKOM i Panu Adrianowi Stawickiemu za sfinansowanie wydruku muralu!

Inspiracją dla naszego szkolnego projektu był mural na ścianie ukraińskiej szkoły na warszawskim Służewcu – pomysłodawczynią powstania szkoły była p. Magda Garncarek.