Ładowanie

Główna nagroda w konkursie „Zapraszamy ptaki do Gdyni”

14 kwietnia w Muzeum Miasta Gdyni  odbyło się uroczyste podsumowanie i rozdanie nagród XXV Jubileuszowej edycji konkursu „Zapraszamy ptaki do Gdyni”. Miło nam poinformować, że w gronie nagrodzonych znalazła się Aleksandra Damps – uczennica naszej szkoły z klasy 1B.. W tym roku do konkursu wpłynęło ponad 150 zgłoszeń. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: karmniki oraz budki lęgowe i polegał na samodzielnym wykonaniu konstrukcji dla ptaków wg określonych w regulaminie kryteriów. Ola wykonała budkę lęgową wg parametrów podanych przez Organizatora dla gatunków ptaków: sikora, kowalik, wróbel. Organizatorem Konkursu był Wydział Środowiska Urzędu Miasta Gdyni.

Uczniowie wykonywali swoje prace w okresie od 9 stycznia do 17 lutego 2023 r. Po ogłoszeniu wyników prace uczniów zostają nieodpłatnie rozdane instytucjom, szkołom i osobom fizycznym, które wyrażą chęć umieszczenia ich na swoim terenie, a także zobowiążą się do dbania o nie.

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content