Dzień Dziecka z przedszkolakami

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka naszą szkołę odwiedzili podopieczni Przedszkola nr 25 w Gdyni. Przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w morskiej przygodzie zwieńczonej przekazaniem prezentów sfinansowanych przez Radę Rodziców, całość przygotowali uczniowie klasy 1Z pod czujną kuratelą szkolnych pedagożek pani Doroty Stepaniuk oraz pani Alicji Krzemieniewskiej.

Maluchy zostały przywitane przez szkolny zespół, który wykonał dla nich szanty, a następnie udały się na teren nieopodal boiska gdzie czekały na nie atrakcje takie jak czytanie bajek, gry planszowe czy malowanie muszelek. Mnóstwo radości sprawił im także udział w zabawach sportowych rodem z nadmorskiej przystani oraz szermierka przy użyciu balonowych szpad. Młodzież z III LO stanęła na wysokości zadania przygotowując stanowisko malowania buziek oraz morskich tatuaży, do którego kolejka nigdy nie znikała. Rzecz jasna nie zabrakło także poczęstunku w postaci domowych wypieków, które skradły serce przedszkolaków.

Cieszymy się, że jako uczniowie Trójki możemy brać udział w tego typu inicjatywach rozwijając umiejętności miękkie, zdolność pracy zespołowej i organizacji.

Całość na zdjęciach udokumentowały Marcelina Szukalska oraz Sonia Klaus.

Marianna Skowronek I Z