Pomoc dla zalanego Chersonia

III LO w Gdyni w odpowiedzi na tragedię wywołaną wysadzeniem tamy w Ukrainie zbiera potrzebne dary dla ludzi, którzy stracili cały dobytek w zalanym wodą Chersoniu. Akcja jest pilna i krótkotrwała. Od piątku 16 czerwca do 23 czerwca, na miejsce naszych poprzednich zbiórek (przy wejściu głównym szkoły, koło portierni) będzie można przynosić:
  • nowe i używane (w dobrym stanie) naczynia,
  • czajniki,
  • garnki,
  • patelnie kuchenne
  • suszarki do włosów
  • mile widziany działający sprzęt AGD.
Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie przedmiotów szklanych (przełożenie tkaniną lub gazetami w kartonie).
NIE ZBIERAMY UBRAŃ, KOCÓW, POŚCIELI, ZABAWEK!
Akcję można wesprzeć również finansowo wpłacając na konto Fundacji „UA: United All”, założonej przez Pana Sergieja Geletę (tatę naszej uczennicy), który jak zawsze zawiezie dary z naszej szkoły. Można to zrobić poprzez stronę fundacji www.unitedall.pl
Zespół Pomocy Ukrainie III LO w Gdyni