Wielki sukces naszych uczniów w Konkursie im. Małgorzaty Dominiak dla Najlepszego Biologa

W prestiżowym Konkursie im. Małgorzaty Dominiak dla Najlepszego Biologa spośród 12 zgłoszonych uczniów z pięciu liceów województwa pomorskiego nagrodzono aż 6 osób z III LO w Gdyni. Nagrodę Główną otrzymała Aleksandra Kowalczyk – opiekun Pani Alicja Nowak, a nagrodami II stopnia zostali wyróżnieni: Maksymilian Kempa – opieka Pani Katarzyna Radzikowska, Kamil Korolczuk i Anna Masternak  – pod opieką Pani Agnieszki Olejniczak oraz uczennice Dominika Sawicka i Wiktoria Szwedun, których opiekunem była Pani Alicja Nowak.