Ładowanie

Zapisy do 4 września na Konferencję TriMUN

Tricity Model United Nations (w skrócie TriMUN) to symulacja obrad Organizacji Narodów Zjednoczonych, organizowana już od 12 lat przez naszą szkołę. W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 6-8 września w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Aby dokonać zapisu, należy dołączyć do oficjalnej grupy na Facebooku [https://www.facebook.com/groups/1019468569424613/] i wypełnić dostępny tam formularz zgłoszeniowy. Zapisy trwają do 4 września godz. 23.59.

Podczas konferencji będzie możliwość wzięcia w niej udziału jako Wolontariusz (tzw. Page). Udział gwarantuje nie tylko zapoznanie się z tym, jak wyglądają Symulacje Obrad ONZ oraz udoskonalenie wiedzy na ten temat, ale też poznanie wielu nowych, ciekawych osób, społeczności szkolnej i zebranie wielu niesamowitych wspomnień. Rolą Pagea będzie pomoc organizatorom w przygotowaniu technicznym konferencji oraz zapewnieniu jest sprawnego i bezproblemowego przebiegu.

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 4 września po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego (dokładna data i godzina zostaną podane podczas apelu) i jeszcze raz przypominamy o konieczności dołączenia do oficjalnej grupy na Facebooku i wypełnieniu do 4 września godz. 23.59 formularza zgłoszeniowego. 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content