Trójkowy Kiermasz Podręczników

Drodzy Uczniowie – podarujcie drugie życie swoim podręcznikom, sprzedając je swoim młodszym kolegom i koleżankom. Biblioteka Szkolna tradycyjnie udostępnia czytelnię w celu umożliwienia uczniom sprzedaży i kupna książek bez marży antykwarycznej i księgarskiej. Giełda Podręczników będzie trwać od 7-30 września w godzinach pracy czytelni.

Sprzedający mogą przynosić książki do czytelni już od wtorku 5 września. Zanim jednak zdecydujecie się zaoferować swoje podręczniki na kiermaszu – przygotujcie wszystko zgodnie z opisanymi zasadami w regulaminie.  Osoby, które chcą zakupić książki zapraszamy do czytelni od czwartku 7 września.

Zespół Biblioteki i Czytelni