Ładowanie

Stypendium Prezydenta Miasta Gdyni

Osoby zainteresowane stypendium proszone są o dokładne zapoznanie się z regulaminem :
https://bip.um.gdynia.pl/module/Files/controller/Default/action/downloadFile/hash/ccc10b2b390470c0966030d62beb7cf4

https://bip.um.gdynia.pl/module/Files/controller/Default/action/downloadFile/hash/2334f5a7a13c942e6b7fb70461c6d02b

Link do wniosku:
https://bip.um.gdynia.pl/module/Files/controller/Default/action/downloadFile/hash/ccabcb26f623ed3ec0438cd41785cd11

Pobrany i wypełniony wniosek (najlepiej komputerowo) należy dostarczyć do gabinetu pedagogicznego do dnia 10.11.2023 r. wraz ze wszystkimi kserokopiami dokumentów potwierdzających osiągnięcia uzyskane w poprzednim roku szkolnym. Wniosek musi być podpisany przez wnioskodawcę (uczeń pełnoletni lub rodzic/opiekun prawny). W oświadczeniu wnioskodawcy wypełniamy tylko punkt 3.1.

Dołączone kserokopie zaświadczeń muszą być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez wnioskodawcę (uczeń pełnoletni lub rodzic/ opiekun prawny).

Wymagany oryginał zaświadczenia ze szkoły o średniej ocen z poprzedniego roku szkolnego zostanie przygotowany i dołączony do wniosków przez pedagogów szkolnych. Natomiast uczniowie klas pierwszych zaświadczenie muszą uzyskać ze swoich szkół podstawowych.

Uczniowie klas pierwszych, którzy w ubiegłym roku szkolnym uczyli się poza miastem Gdynia, w tym roku szkolnym nie mogą ubiegać się o powyższe stypendium.

10 listopada złożone w gabinecie pedagoga wnioski zostaną przez nas dostarczone do Urzędu Miasta. Po tym terminie osoby zainteresowane stypendium będą musiały osobiście zanieść wnioski (wraz z załącznikami) do UM (termin do 15 XI).

Pedagodzy szkolni
Dorota Stepaniuk i Alicja Krzemieniewska

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content