Szafirkowy Projekt klasy 2P

Na początku października klasa 2P zakończyła prace w ramach klasowego projektu „Moja szkoła, moja przestrzeń”. Prace nad projektem rozpoczęły się pod koniec zeszłego roku szkolnego i finał miały w ubiegłym tygodniu. Projekt zakładał usunięcie darni z części trawnika, przekopanie ziemi i posadzenie 500 cebulek szafirków. Na prawdziwy finał musimy jednak poczekać do wiosny, kiedy grządka pokryje się szafirkowym łanem.

Dziękuję klasie 2 P za wspaniałą pracę, a w szczególności Tymonowi Ćwiszewskiemu, Pawłowi Kitowskiemu, Bartkowi Żuchowskiemu i Filipowi Paluchowiczowi za ich wytrwałą pracę nad projektem.

Magdalena Konecka – Tężycka