Ładowanie

Zapisy na Miejski Konkurs Wiedzy o Gdyni

Zapraszamy do udziału i reprezentowania naszej szkoły w Miejskim Konkursie Wiedzy o Gdyni. Termin zgłoszenia w szkole do 13 listopada u szkolnego koordynatora na adres: bozenachmielinska@lo3.gdynia.pl
Przebieg Miejskiego Konkursu Wiedzy o Gdyni: wszyscy zgłoszeni uczestnicy piszą test z wiedzy o Gdyni – w tym roku etap szkolny odbędzie się online 30 listopada (godzina będzie wskazana przez organizatora w późniejszym czasie). Do półfinału przechodzą dwie osoby z każdej szkoły, które najlepiej napiszą test (w przypadku większej ilości osób o jednakowej ilości zdobytych punktów, rozstrzyga czas rozwiązania testu). W ustnym finale zmierzy się 10 osób z najlepszych licealistek/licealistów gdyńskich szkół. Szczegóły konkursu u szkolnego koordynatora i w Regulaminie Konkursu Wiedzy o Gdyni

To konkurs nie tylko dla mieszkańców i pasjonatów naszego miasta, ale przede wszystkim dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z Gdynią i są gotowe w sposób często niekonwencjonalny poznawać jej historię, kulturę, ciekawostki.  Przygotowania w naszej szkole do II i III etapu dla chętnych obejmują konsultacje i spacery po wybranych dzielnicach Gdyni z pogłębieniem zagadnień architektonicznych i historycznych.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content