Ładowanie

Szkolne Zaduszki Jazzowe

06.11.2023 roku odbyła się w naszej szkole VI edycja Zaduszek Jazzowych. Wydarzenie trwało od godz. 12:30 do 15:10, ale przygotowania rozpoczęły się znacznie szybciej. Każdy miał możliwość zaprezentowania swojego talentu muzycznego, jak np. gra na pianinie, perkusji, gitarze, występ wokalny itp. Szkolne Zaduszki Jazzowe zostały podzielone na 3 części. Na pierwszej godzinie lekcyjnej odwiedziły nas następujące klasy: 1B, 2E, 2H, 2P, potem zamieniły się one z klasami: 1E, 1H, 2Z, 3M i na sam koniec zawitały klasy 1Z, 2B, 3P, 3IB.

Podczas wydarzenia wystąpił nasz szkolny zespół „Triband” w składzie: Franciszek Kuberka, Hania Cieślińska, Karol Winnicki, Karolina Bartosik, Kiara Stempień, Krzysztof Chętkowski, Maja Kobylińska, Mikołaj Szwocher, Nina Ziemianowicz, Szymon Głuchowski i Szymon Kontusz. Oprócz tego wystąpili: Małgorzata Kania, Maja Tomala, Joanna Gostomska, Ewa Bednarz, Marta Majewska, Pola Przybysz, Piotr Przybek, Ania Tomala i Mateusz Modzelewski.

Jako organizatorzy przedsięwzięcia chcielibyśmy jeszcze raz bardzo podziękować:

  • Dyrekcji za możliwość zorganizowania kolejnej edycji Zaduszek Jazzowych w naszej szkole, a tym samym za możliwość podtrzymania tradycji
  • Panu Leszkowi Buczyńskiemu za sprawowanie opieki nad oprawą muzyczną
  • Pani Marcie Burzyńskiej za niezbędną pomoc przy organizacji
  • Kacprowi Widłakowi za oprawę fotograficzną
  • Mariannie Skowronek za oprawę filmową
  • Wszystkim muzykom za chęć wystąpienia, bo bez Was to by się nie udało
  • I uczniom za zachowanie ciszy i okazanie szacunku

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli kontynuować naszą tradycję i przeprowadzić kolejną edycję szkolnych Zaduszek.

Do szybkiego zobaczenia
Tymoteusz Szornak i Martyna Zawadzka

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content