Ładowanie

XIV Internacki Konkurs „Mam Talent”

8 listopada 2023 r. w auli naszej szkoły odbyła się dla mieszkańców burs i internatów z województwa pomorskiego XIV edycja konkursu „Mam Talent”.

Konkurs wyróżniał się bardzo wysokim poziomem. Jury przyznało dwie pierwsze nagrody, które powędrowały do Internatu Zespołu Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku. Zdobyła je Hanna Kot, która z liryczną subtelnością zaśpiewała balladę, akompaniując sobie na ukulele.

Jej koleżanka – Wiktoria Marchenko malując obraz zaprezentowała swój niezwykły talent plastyczny.

Z kolei II miejsce zajęła Blanka Mackiewicz z Internatu Szkół Technicznych w Malborku, wykonując piosenkę „Diamonds” z repertuaru Rihanny. III miejsce przypadło duetowi Hanna Kopcińska i Antek Lubiński również z Internatu w Malborku.

Jury przyznało aż trzy wyróżnienia – dla Szymona Kuberskiego z Bursy Gdańskiej, Julii Dzienisz z Internatu ZSR CKP w Bolesławowie oraz Anastasii Khvastovets z Bursy w Człuchowie. Wszyscy prezentowali talent wokalny. Nagrodę Publiczności otrzymała Zuzanna Gołębiowska z Bursy Szkolnej w Gdyni, która rozkołysała widownię śpiewając piosenkę „ I’ll be there for you” z serialu Przyjaciele.

Cały konkurs koordynowany przez Panią Renatę Styrnę – Grzebińską okazał się ponownie fantastycznym przedsięwzięciem, pozwalającym zaprezentować przed szeroką publicznością pasje i zainteresowania rozwijane przez utalentowaną młodzież zamieszkującą w placówkach internackich i bursach naszego województwa.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content