Ładowanie

Mistrzostwa Gdyni Licealiady w Koszykówce Chłopców 3×3

W dniu 17.11.2023 r. w VI LO odbyły się Mistrzostwa Gdyni Licealiady w Koszykówce Chłopców 3×3. Rozgrywki eliminacyjne toczyły się w czterech grupach, do turnieju zgłosiło się 15 zespołów z gdyńskich szkół. Zespół chłopców reprezentujących nasza szkołę po wyjściu z grupy eliminacyjnej na pierwszym miejscu i zwycięstwie w ćwierćfinale przegrał mecz półfinałowy i ostatecznie zajął trzecie miejsce po zwycięstwie nad V LO.  Złoty medal wywalczyło VI LO po wyrównanym meczu z II LO.

Gratulacje dla naszej drużyny w składzie:
Berezecki Franciszek, Gąsiewicz Łukasz, Grono Igor i Makowski Jerzy

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content