Ładowanie

Zapisy do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w styczniowym Finale WOŚP 2024 zachęcamy do zapisania się do sztabu Gdynia dla Orkiestry, z którym nasz szkolny sztab współpracuje już od kilkunastu lat.  Przypominamy, że finałowy dzień zbiórki odbędzie się na początku ferii 28 stycznia 2024 r. Zapisując się, należy wziąć pod uwagę dyspozycyjność i obecność tego dnia w okresie feryjnym na terenie trójmiasta. Hasłem przewodnim tegorocznego finału jest „Tu wszystko gra! Ok! Płuca po Pandemii”.
Nie zwlekajcie zbyt długo z podjęciem decyzji ze względu na wyczerpującą się ilość miejsc dla chętnych wolontariuszy. Formularz dostępny jest pod poniższym linkiem. Ważna informacja – w formularzu rejestracyjnym w polu grupa istnieje wybór zaznaczenia III LO w Gdyni. Wolontariusze z naszej szkoły mogą liczyć na wygodny odbiór akcesoriów i puszki przed finałem w szkole oraz pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych formalnych problemów ze sztabem.
Pozdrawiamy
Szkolny Sztab WOŚP 2024

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content