Ładowanie

Wizyta młodzieży z Ukrainy i Białorusi

Dnia 22 listopada naszą szkołę odwiedziła młodzież z Ukrainy i Białorusi, w ramach inicjatywy Caritas Archidiecezji Gdańskiej – Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom. Nastolatkowie z zainteresowaniem przyglądali się życiu szkolnemu w 3 LO.

Uczniowie klasy 3 IB działając w ramach programu CAS, pełnili rolę przewodników dla naszych gości, prezentując im zarówno główne pomieszczenia, jak i zakamarki naszej szkoły. Następnie, w niezwykle interesujący sposób, opowiedzieli swoim rówieśnikom o nauce, dodatkowych zajęciach i realizowanych projektach. Byliśmy dumni, że mogliśmy zaprosić naszych gości na poczęstunek, który został przygotowany, również przez uczniów z klasy 3 IB. Dodatkowo, młodzież otrzymała upominki od Rady Rodziców 3 LO.

Całe spotkanie odbyło się w wyjątkowo serdecznej atmosferze, a nasi uczniowie z dumą prezentowali szkołę oraz dzielili się swoimi doświadczeniami. To było bardzo przyjemne i inspirujące spotkanie.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content