Ładowanie

Samorząd Uczniowski poleca czytanie i do biblioteki zaglądanie…

Samorząd Uczniowski Trójki przy okazji powstania nowej aranżacji przed wejściem do biblioteki szkolnej, postanowił włączyć się w akcję propagowania czytania nowości bibliotecznych, zakupionych w ramach dofinansowania Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Mamy nadzieję, że spodoba się Wam nowe, przytulne miejsce, zachęcające do zajrzenia do Biblioteki i zagłębienia się nie tylko w obowiązkowej lekturze. A jest co czytać, gdyż z dotacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zakupiono 281 nowych pozycji. Sprawdźcie, czy czekają na Was książki, które proponowaliście w ankietach czytelniczych.

Zespół Biblioteki składa podziękowanie za pomoc w aranżacji przestrzeni przed biblioteką pani Annie Rzepie i koordynowanej przez nią grupie artystycznej 3LAB, a w szczególności uczennicom Julii (projekt graficzny napisu) oraz Tulii i Laurze za precyzyjne i cierpliwe nałożenie naklejek. Dziękujemy również panu konserwatorowi, który pomógł nam w montażu potrzebnych materiałów. Nowy wystrój przed Biblioteką powstał dzięki ubiegłorocznym środkom finansowym Rady Rodziców.

Zespół Biblioteki i Czytelni 

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content