Ładowanie

W stylu norwidowskim

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim w Stylu Norwidowskim – ‘Tradycja’ organizowanym przez Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Cypriana K. Norwida w Lublinie przy współpracy z Ośrodkiem Badań nad Twórczością C. K. Norwida KUL. Celem konkursu było m. in. zainteresowanie wartościami reprezentowanymi w twórczości poety oraz współczesne, szersze spojrzenie na pojęcie tradycji i pamięci.

Gratulujemy udziału w konkursie czwórce naszych uczniów: Gabrieli Żuprańskiej (kl.1B), Łukaszowi Sienkiewiczowi (kl. 4H), Kalinie Pardyak (kl. 2Z) i Dorocie Słowi (kl.1B).

Zapraszamy do zapoznania się z twórczością naszych poetów!

  1. Gabriela Żuprańska
  2. Kalina Pardyak
  3. Dorota Słowi
  4. Łukasz Sienkiewicz

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content