Mistrzostwa Gdyni w Pływaniu

Wielkie podziękowania i gratulacje należą się dla drużyny dziewcząt za wygraną Mistrzostw Gdyni w Pływaniu oraz udział chłopców w mistrzostwach i chęć uczestnictwa w walce o wysokie miejsca na podium. Podczas rozegranych 19 marca Mistrzostw Gdyni w Pływaniu w konkurencji drużynowej dziewczęta zajęły 1 miejsce w sztafecie 4×50metrow stylem dowolnym. Wszystkie uzyskane wyniki dały nam w klasyfikacji generalnej dziewcząt 1 miejsce w Gdyni, co przełożyło się na zdobyły okazały puchar i złote medale. Opiekunem reprezentacji pływackiej naszej szkoły była Pani Bożena Orłowska.

Największą ilość medali wywalczyły uczennice:
Jagoda Witt – 1 miejsce na 50m stylem grzbietowym,
Marianna Sobczak – 3 miejsce na 100m stylem zmiennym,
Barbara Kaźmierska – 1 miejsce na 50m stylem motylkowym,
Katarzyna Neumann – 3 miejsce na 100m stylem dowolnym.

Nasze Liceum reprezentowały następujące osoby: dziewczęta – Ewa Bednarz, Jagoda Witt, Zuzanna Gałecka, Dominika Deling, Barbara Kaźmierska, Zosia Lachowicz, Marianna Sobczak, Katarzyna Neumann oraz chłopcy – Maksymilian Młyński, Maksymilian Dobrowolski, Jan Gogulski, Rafał Modzelewski, Jakub Jastrzębski, Witold Kazimierowski, Jan Mikołajczyk i Robert Daszkowski.