Ładowanie

Uroczyste pożegnanie maturzystów w internacie

23. kwietnia 2024 r. odbyło się uroczyste pożegnanie mieszkanek i mieszkańców internatu należących do grona tegorocznych maturzystów naszej szkoły. Podczas tego wydarzenia zostali oni pożegnani ciepłymi słowami przez kierownik internatu – Panią Joannę Łakomy. Następnie głos zabrali członkowie samorządu internackiego, którzy w imieniu młodszych roczników podziękowali maturzystom za wspólnie spędzone lata.

Część oficjalną uświetnił swą przemową reprezentant przyszłych absolwentów naszej szkoły – Maksymilian Młyński. Podczas części artystycznej wystąpili wspaniali instrumentaliści: Maks Mielko, Stanisław Borowski oraz Zofia Kołbyko, po czym swoje zdolności zaprezentowali wokaliści, tworzący chór męski w składzie: Oskar Kotela, Filip Muszytowski, Piotr Kowalczyk i Stanisław Kosk.

Na zakończenie wszyscy zasiedli do kolacji, po której wyświetlono przygotowany przez samorząd internatu film o tegorocznych maturzystach. Po kilkugodzinnych rozmowach pełnych śmiechu i wspomnień przyszli absolwenci zakończyli ostatnie takie spotkanie, które mamy nadzieję pozostanie w ich pamięci na długie lata.

Agnieszka Wałdoch – mieszkanka internatu klasa 2H

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content