Ładowanie

Wiosenny Szkolny Turniej Szachowy

8 kwietnia odbył się w Czytelni „Wiosenny Szkolny Turniej Szachowy”. W tegorocznej edycji turnieju połączyły swe siły w organizacji: Samorząd Uczniowski i Biblioteka szkolna.

W tym roku I nagrodę zdobył Patryk Trzebiński z kl. 3P. Kolejne miejsca zajęli: Paweł Bodal z kl. 1B – miejsce II, Adam Tutkowski z kl. 1 M – miejsce III oraz Jeremi Konefał – miejsce IV. Gratulujemy naszym zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom  za liczne przybycie i wspólną zabawę!

Podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która hojnie wsparła imprezę: ufundowała nagrody w postaci książek o tematyce szachowej oraz ubrań z logiem szkoły: zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali bluzę z kapturem, bluzkę 'polo’ i T-shirt. Rada Rodziców sfinansowała także poczęstunek w postaci przekąsek  i napojów. Każdy z uczestników otrzymał też drobny słodki upominek i dyplom. Rozgrywki mogły odbyć się dzięki życzliwości Klubu Marynarki Wojennej, który już trzeci rok z rzędu udostępnił bibliotece szachownice i profesjonalne zegary do gry, za co serdecznie dziękujemy.

Z ramienia Samorządu Uczniowskiego organizacją zajmowała się Dasha Geleta z kl. III IB (wiceprzewodnicząca SU). Podczas turnieju sędziował Piotr Kowalczyk z kl. M, pomagali mu: Kacper Górski z kl. 1M oraz Adam Grzyb z kl. 3 IB, a nad całością czuwał tego dnia Leszek Wójcik z kl. IE (wiceprzewodniczący SU) i Helena Harciarek z kl. 1Z. Koordynatorką i opiekunką podczas imprezy była Pani Justyna Horodecka-Nowicka.

W organizacji przed i po imprezie pomagali wolontariusze: Aniela Mgeładze – Arciuch kl. 1Z, Alexander Petit kl. 2E, Stanisław Kosk kl. 3M, Weronika Krupka kl. 3IB, Damian Jasinowski kl. 2E i Aleksandra Łękawska kl. 3IB. Autorką plakatu była Aleksandra Szymaniuk z kl. 3IB, a dyplomy zaprojektowała Diana Serjant z kl. 2H.  Atmosfera podczas turnieju jak zawsze dopisała, wszyscy świetnie się bawili. Mamy nadzieję, że zobaczymy się znowu w przyszłym roku szkolnym! 

 

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content