Nowa strona internetowa Gdyńskiej Trójki

Szanowni Państwo,
w dwudziestym pierwszym wieku, którego cyfrowy zapis tworzy liczba zawierająca  szczęśliwą siedmiokrotność cyfry trzy, w trzeci dzień tygodnia i trzeciego dnia trzeciego miesiąca roku, w którego zapisie dwie ostatnie cyfry także tworzą liczbę zawierającą aż siedem przynoszących szczęście trójek, ukończona została po dziewięciu (trzy trójki)  miesiącach nad wyraz intensywna praca nad nową stroną internetową Gdyńskiej Trójki: www.lo3.gdynia.pl .

Powstanie nowej strony internetowej Naszej Szkoły nie byłoby możliwe bez wielkiego zaangażowania grupy Wyjątkowych Osób, które zasługują na szczególnie serdeczne słowa uznania i podziękowania.

Wszystkim Tym Wspaniałym Osobom Pięknie Dziękuję !

Są to Panie i Panowie:

• Martyna Zawadzka
  • Jakub Wysocki
  • Szymon Stemski.

Bardzo serdecznie dziękuję Radzie Rodziców za sfinansowanie całego przedsięwzięcia! Bez pieniędzy wpłacanych (na konto Rady Rodziców III LO w Gdyni) przez Rodziców obecnych uczennic i uczniów Naszej Szkoły oraz pozytywnej decyzji Prezydium Rady Rodziców zaprojektowanie i wykonanie nowej strony Gdyńskiej Trójki nie miałoby tak wyjątkowo pozytywnego i pięknego finału.

Z wyrazami najwyższego szacunku i uznania,

Wiesław Kosakowski – dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej RP
w Gdyni oraz Gdyńskiej Szkoły Matury Międzynarodowej nr 0704

Gdynia, 03.03.2021 roku w ANTROPOCENIE – trzeciej „epoce” CZWARTORZĘDU, który jest trzecim okresem KENOZOIKU będącego trzecią erą FANEROZOIKU stanowiącego trzeci eon w dziejach geologicznych Ziemi licząc od dnia, który rozpoczął się ponad trzy miliardy lat temu )

Nowa strona internetowa Naszej Szkoły będzie uzupełniana i rozbudowywana. Serdecznie zachęcam wszystkich odwiedzających nową stronę internetową Naszego Liceum do przekazywania ew. uwag Paniom: Bożenie Chmielińskiej, Annie Duszak-Kletkiewicz, Annie Rzepie.