Projekt LiMEAT wygrał konkurs grantowy UNICEF/SANTANDER

Szerzenie świadomości ekologicznej, budowanie poczucia odpowiedzialności za stan środowiska i próba wdrożenia nowych, zdrowych nawyków żywieniowych – to główne cele LiMEAT, poświęconego tematyce nadmiernej konsumpcji produktów mięsnych na świecie.

Inicjatywa Julii Sulik, Natalii Kulik, Tomasza Żarnowskiego i Zofii Szczekockiej z klasy 2IBO reprezentowała Trójkę w konkursie UNICEF/SANTANDER dzięki wygranej eliminacji szkolnych. A nie było łatwo! Szkolne Jury pod egidą eksperta, p. Pawła Kudzi, mogło wybrać tylko jeden spośród wielu tak znakomitych projektów jak choćby GIVE A SIGN – aktualnie realizowany we współpracy z UM Gdynia.

Olga Wrońska