Ładowanie

Nasza absolwentka w zespole Volvo Ocean Race!

Volvo Ocean Race jest często opisywane jako najdłuższe i najtrudniejsze profesjonalne wydarzenie sportowe na świecie, najtrudniejsze wyzwanie drużynowe w żeglarstwie i jedno ze sportowych wydarzeń Wielkiej Trójki, obok igrzysk olimpijskich i Pucharu Ameryki. Jego uczestniczką będzie nasza absolwentka Maja Micińska młodzieżowa części  teamu tego wyścigu. Z żeglarstwem Majka związana jest  praktycznie przez całe życie. Wierzymy, że jej zapał w połączeniu z wiedzą takich zawodowych żeglarzy jak Bouwe Bekking, będzie prawdziwie wybuchową mieszanką.

Maja Micińska, 19 lat. Żeglarska przygoda Mai rozpoczęła w wieku 6 lat. Od roku 2015 pływała na klasie 29er z wieloma sukcesami m.in.: srebrny medal Mistrzostw Świata ISAF, dwukrotny tytuł Mistrzyni Europy i czterokrotny Mistrzyni Polski. Po udanej karierze na klasie nieolimpijskiej przesiadła się na olimpijską Nacrę 17, by rozwijać swoje żeglarskie umiejętności pod okiem Mistrza Olimpijskiego – Antona Paz Blanco. Ostatni sezon spędziła zbierając cenne offshore’owe doświadczenie na jachcie Sailing Poland. Majka – pomyślnych wiatrów!

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content